Makaleler » Moda » Deri Mont Altına Ne Giyebilirim Diye Soruyorsan!

Deri Mont Altına Ne Giyebilirim Diye Soruyorsan!

Sonbahar ve kış aylarında, deri montlar hem erkeklerim hem de kadınların vazgeçilmezidir. Özelikle deri montlarda tercih edilen iki renk vardır. Birincisi siyah ikincisi ise kahverengidir. Erkeklerin deri montu tercih etmelerinin nedeni ise giyilen her renk; ayakkabı, pantolon ve kazakların üstüne giyile bilmesidir.

 

 Ayrıca deri mont alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Aldığımız montun, gerçek ya da yapay olduğu öğrenilmelidir. Deri montun gerçek olduğunu kadın anlamak için en basit yoldan montu koklamak gerekmektedir; Çünkü gerçek derinin keskin ve çok ağır bir kokusu vardır.

 

 Siyah Deri Montun Altına hangi Renk ayakkabı giyilmelidir?

 

 Deri monta yakışacak ayakkabıyı seçerken, ayakkabının rengi öncelikle deri montun rengine yakışmalıdır. Siyah Deri Montun Altına makyaj beyaz, gri, ya da siyah renkli ayakkabı giyilmelidir. En çok tercih edilen renk ise siyahtır çünkü siyah renkteki ayakkabı, siyah deri montunuzla uyumluluk sağlayacaktır.

 

 Siyah Deri Montun Altına Beyaz Kazak Giyilebilir Mi?

 

 Deri montun altına yakışacak en güzel renkler açık tonda olan renklerdir. Özelikle beyaz tonda olan kazaklardır. Çünkü siyah deri montun altın da kendini gösterebilecek bir renk giyilmesi gerekmektedir. Ayrıca kazak seçme konusunda dikkat edilmesi gereken diğer konu ise kazağın yaka yapısını bakmaktır.

 Eğer deri montunuzun yakası varsa; altına giyilecek kazağın moda sıfır yaka olmasına dikkat edilmelidir; Çünkü hem kazağın hem de montun yakası var ise, yakaların üst üste binmesiyle birbirine olan uyumluluğu kaybeder. Aksi takdirde montunuz sıfır yaka ise altına giyilecek kazağın ise yakalı olmasına dikkat edilmelidir.

 

 Siyah Deri Montun Altına Kapüşon Giymek?

 

 

 Öncelikle seçtiğimiz kapüşonun deri montumuza uyum sağlaması için açık tonda bir renk seçilmelidir. Aksi taktirde uyumunu sağlayamadığımız bir kombi ile karşılaşırız. Tabi birde kapüşonun uzunluğuna dikkat etmeliyiz ki uzunluğu montu geçmemelidir.

 

 Deri Monta hangi aksesuarlar yakışır?

 

 Kombinizin daha şık ve etkileyici olabilmesi için önerilen aksesuarlar(saat, künye, boncuk bileklikler vb.) Tercih edilmelidir. Ancak tercih ettiğiniz aksesuarlar deri montunuz ile uyum sağlamalıdır. Konuda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta: aksesuarlarınızın kendini gösterebilecek renkte olması gerekmektedir.

 

Dilersen Giyim Kategorimize Göz Atabilirsin ;)

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4