Gizlilik ve Kullanım Şartları

Müşterilerimizin www.efl.com.tr adresindeki web sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda belirtilen Gizlilik Kullanım Koşulları benimsenmiştir. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 • ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET  HİZMETLERİ ve, müşterileri tarafından sunulan verileri yasal zorunluluklar (örneğin bir mahkeme kararı ile talep edilmesi hali) dışında açıklamaz, üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz ve/veya hiçbir şekilde kullandırmaz. ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET  HİZMETLERİ bu bilgileri aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanacaktır:
   
 • Size basılı yayınlar / yazışmalar göndermek,
   
 • Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
   
 • Satın aldığınız malları, faturaları ve/veya ödüllerinizi teslim etmek,
   
 • Kampanya ve indirimler
  • Kişisel bilgilere sadece yetkili ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET  HİZMETLERİ  personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET  HİZMETLERİ, müşteri bilgilerini açıklamadan, istatistiksel verileri web sitesini iyileştirmek ve genel olarak müşteriler hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, müşteri profilini belirlemek amacıyla kullanır. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz. Ancak ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET  HİZMETLERİ Şirketlerinin kusuru olmaksızın bu bilgilere üçüncü kişilerin erişimi nedeniyle doğacak zararlardan ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET  HİZMETLERİ sorumlu olmaz.
    
  • ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET  HİZMETLERİ,sitelerindeki bağlantılar aracılığıyla müşterilerin gideceği diğer sitelerin, ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET  HİZMETLERİ 'nin, Gizlilik ve Kullanım Koşulları’na uyacağını garanti etmez.
    
  • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait kullanım şartları geçerlidir. Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET  HİZMETLERİ . sorumlu değildir.
    
  • Müşteriler, verilecek tüm siparişlerin ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ 'nin .kabulüne bağlı olduğunu, kabul edilemeyen siparişler de dahil olmak üzere her ne sebeple olursa olsun karşılanmayan siparişler nedeniyle ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET  HİZMETLERİ .’nin sorumlu olmayacağını peşinen kabul ederler.
    
  • Sitemizden doğrudan veya dolaylı olarak kullanılan öğeler dahil Sitemiz üzerinden sağlanan bilgiler ve içerikle ilgili olarak açıkça veya dolaylı olarak garanti vermeyiz; hiçbir taahhütte veya beyanda bulunmayız. Siteye gönderilen yorum ve bilgilerin güvenilmesi gereken tavsiye niteliğinde olması amaçlanmamaktadır. Sitedeki yanlışlardan veya kusurlardan dolayı sorumluluk kabul etmiyoruz ve Sitede yer alan bilgi ve görüşler temelindeki kararlar sadece Müşteri’nin sorumluluğundadır.
    
  • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ. ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ.‘ye aittir. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ.’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
    
  • Müşteriler Üyelik sistemi kullanılması durumunda ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ. tarafından kendilerine verilen kullanıcı adı veya kayıtlı e-posta adresiyle yapacağı her türlü işlemden bizzat kendisinin sorumlu olduğunu ve ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ.’de oluşturulmuş her bir Kullanıcı adı için yalnızca bir adet e-posta tanımlanabileceğini, tanımlanan e-posta adresinin değiştirilemeyeceğini, yeni bir e-posta adresinin ancak “Sitemiz” üzerinde yeni bir kullanıcı oluşturulması halinde tanımlanılabileceğini kabul ederler.
    
  • Üyelik sistemi kullanılması durumunda şifre sadece ilgili kullanıcının bilgisi dahilindedir. Kullanıcı şifresi unutulduğu takdirde ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ., talep üzerine kullanıcının kayıtlı e-posta adresine yeni şifre oluşturabilmek için bir bağlantı gönderecektir. Şifrenin belirlenmesi ve korunması tamamıyla kullanıcının kendi sorumluluğundadır ve ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ. şifre kullanımından doğacak sorunlardan ve/veya oluşabilecek zararlardan sorumlu değildir.
    
  • ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ. herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Bu nedenle ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ.’nin kullanıcılarına veya üçüncü kişilere karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.
    
  • ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ. kullanıcıların sistemden yararlanmaları sırasında ortamda bulunduracakları dosyaların, mesajların bazılarını veya tamamını uygun göreceği periyotlarla yedekleme ve silme yetkisine sahiptir. Yedekleme ve silme işlemlerinden dolayı ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ sorumlu tutulmayacaktır.
    
  • ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ , ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu Gizlilik ve Kullanım Koşulları’nın uygulamasında değişiklikler yapabilir, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir. Yaptığımız değişikliklerden haberdar olabilmeniz için bu Gizlilik ve Kullanım Şartlarını düzenli olarak kontrol ediniz. Sitemizi kullanmaya devam ediyorsanız bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. Bu değişiklikleri kabul etmiyorsanız Sitemizi kullanmamalısınız.
    
  • Sitemizin böcek ve/veya virüs içermediğine dair garanti vermeyiz ve beyan veya taahhütte bulunmayız ve uygun virüs kontrol yazılımının kurulmasını sağlamaktan Müşteri sorumludur.
    
  • Sitemizle veya Sitemizin, Sitemize bağlantı yapılan web sitelerinin ve gönderilen materyallerin kullanımıyla, kullanılamamasıyla ya da kullanım sonuçlarıyla bağlantılı olarak Müşteri’nin neden olduğu doğrudan, özel, dolaylı ya da tesadüfi zarar veya ziyanlardan ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ  sorumlu tutulamaz.
    
  • Ek bilgi almak istediğiniz konularda ....+90 850 840 2814  numaralı  telefonumuzdan veya info@efl.com.tr eposta adresinden ARİSAR ELEKTRONİK TİCARET HİZMETLERİ ‘ne danışabilirsiniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4