Kargo ve Taşıma Bilgileri

Arisar Elektronik Ticaret Hizmetleri Türkiye içi gönderilerde teslimatçı firmalar Sürat Kargo, Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo’dur.

Arisar Elektronik Ticaret Hizmetleri  gerek duyduğunda daha hızlı gönderimde bulunmak amacıyla kargo firması değişikliği yapabilir. Arisar Elektronik Ticaret Hizmetleri  müşteri memnuniyeti nedeniyle yapılan değişik için ek bir ücret talep edilmez.
Ortalama teslim süreleri: Özel Kargo Şirketi`yle tahmini 1-3 gündür.

 

Kargo bedellerinin belirlenmesi

Kargo bedelini belirleyen üç parametre vardır.

• Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı. (Her bir ürünün veri tabanında kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak toplam ağırlık sipariş sürecinde otomatik olarak hesaplanmaktadır.)
• Paketinizin teslim edileceği yer.
• Türkiye içi gönderilerde teslimatçı firmalar Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo’dur.
 

Teslimattan kaynaklanan problemler

Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar Arisar Elektronik Ticaret Hizmetleri tarafından telafi edilir. (Yurtdışı Posta Servisi sigortasız gönderi yaptığı için bu teminat söz konusu değildir)

 

Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır. Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Arisar Elektronik Ticaret Hizmetleri ‘ne bildirilmelidir. Arisar Elektronik Ticaret Hizmetleri  en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0850 840 2814 numaralı telefon ya da info@efl.com.tr eposta adresini kullanarak Arisar Elektronik Ticaret Hizmetleri  online biriminden bize ulaşabilirsiniz.

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4